ΑΝΔΡΕΣ
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 13/05/17 | 17:30 | ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-1 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:00 | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. | 1-2 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:30 | ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α. | 4-1 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:30 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. | 3-0 |
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 14/05/17 | 10:30 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 1-8 |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:30 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. | 0-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 14/05/17 | 13:00 | ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 8-3 |
ΠΑΙΔΕΣ 1
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 17/12/16 | 11:15 | ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. | 1-6 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 17/12/16 | 12:30 | ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. | 2-0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 17/12/16 | 12:30 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. | 4-0 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 17/12/16 | 12:45 | ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. | 1-1 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 17/12/16 | 13:15 | ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. | 4-2 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Σάββατο | 17/12/16 | 18:00 | ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. | 0-3 |
ΠΑΙΔΕΣ 2
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
- 22
- -
- 5 - 1
- ΙΑΣΟΝΑΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3
- 22
- -
- 4 - 4
- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
- 22
- -
- 1 - 0
- ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
- 22
- -
- 3 - 0
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΚ - ΙΑΣΩΝ | ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | Σάββατο | 14/01/17 | 10:30 | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 2-1 |
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 14/01/17 | 14:15 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | 0-8 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Σάββατο | 14/01/17 | 14:30 | ΠΙΤΣΟΣ Ν. | 5-0 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 14/01/17 | 19:30 | ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. | 2-0 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 14/01/17 | 19:45 | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-4 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 15/01/17 | 18:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 2-1 |
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1
- 20
- -
- 3 - 0
- ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
- 20
- -
- 2 - 0
- ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
- 20
- -
- ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
- ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
- 20
- -
- 1 - 2
- ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
- 20
- -
- 8 - 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
- 22
- -
- ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
- ΑΕΚ ROOTS - ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2
- 22
- -
- ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
- ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
- 22
- -
- 1 - 3
- ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
- 22
- -
- ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
- ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 - ΙΑΣΟΝΑΣ 1
- 22
- -
- 3 - 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
- ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
- 20
- -
- 6 - 3
- ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 - ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
- 20
- -
- ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
- ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ - SOCCERLAND ΕΛ.
- 20
- -
- 0 - 3
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
- 20
- -
- 1 - 1
- ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
- 20
- -
- 3 - 0
- ΙΑΣΟΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3
- 20
- -
- 3 - 0
- ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4
- 20
- -
- 3 - 3
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου