Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017

ΑΝΔΡΕΣ

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/03/1715:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/03/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/03/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/03/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.4-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/03/1711:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/03/1713:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-0


ΠΑΙΔΕΣ 1

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1611:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο17/12/1612:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/12/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1612:45ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1613:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1618:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3

         ΠΑΙΔΕΣ 2


  • Σ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3
  • 11
  • -
  • 1 - 3
  • ΙΑΣΟΝΑΣ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
  • 11
  • -
  • 4 - 3
  • ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
  • 11
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  • 11
  • -
  • 6 - 1 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΙΑΣΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο14/01/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1714:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-8
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1714:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1719:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1719:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1718:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1


    ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1

  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1
  • 15
  • -
  • 3 - 3
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1
  • 15
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ - ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  • 15
  • -
  • 5 - 2
  • ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
  • 15
  • -
  • 1 - 0
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1 - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
  • 15
  • -
  • 1 - 0 

      
       ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2

  • ΑΕΚ ROOTS - ΙΑΣΟΝΑΣ 1
  • 11
  • -
  • 5 - 3
  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
  • 11
  • -
  • 4 - 1
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
  • 11
  • -
  • 4 - 1
  • ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
  • 11
  • -
  • 2 - 5
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2
  • 11
  • -
  • 3 - 0 
        

         ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

  • SOCCERLAND ΕΛ. - ΙΑΣΟΝΑΣ
  • 15
  • -
  • 0 - 0
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
  • 15
  • -
  • 6 - 1
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 15
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  • 15
  • -
  • 1 - 4
  • ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
  • 15
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 - ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  • 15
  • -
  • 3 - 3
  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
  • 15
  • -
  • 7 - 2 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου